Оголошення

Шановні колеги!

 

Вітаємо вас на сайті Студентського наукового товариства імені О.А.Киселя. Запрошуємо до активної співпраці, участі в науковому та громадському житті університету.

 

З повагою, Рада товариства 


Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

22 жовтня 2016 року відбулося чергове засідання школи-семінару. Тема "Професор Косоногов Й. Й. - він навчав фізиці студента-медика М. А. Булгакова".
[PDF]

22.10.16

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

07 жовтня 2016 року відбулося чергове засідання школи-семінару. Тема "Використання моделей "штучного інтелекту" та теплового випромінювання людини для сучасних діагностичних методів".
[PDF]

15.10.16

Участь комісії з питань етики при НМУ імені О. О. Богомольця у роботі VI Національного Конгресу з біоетики (27-30.09.2016 р, м. Київ

Участь у роботі подібних конференцій є необхідною умовою розвитку біоетичної експертизи, можливість спілкування з провідними фахівцями у галузі біоетики, а також персектива залучення видатних вчених-медиків України до обговорення актуальних етичних питань біоетики для дослідників, студентів та викладачів, учасників СНТ ім. О. А. Киселя НМУ імені О.О. Богомольця. Від Комісії з питань етики при медичному університеті імені О. О. Богомольця надано доповідь про методологічні засади та перспективи розвитку біоетичної експертизи дисертаційних досліджень (доц. Єгоренков А. І.).
[JPG]

01.10.16

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

20 вересня 2016 року відбулося чергове засідання школи-семінару. Тема "Фізико-технічні, біомедичні та етичні аспекти створення сучасної медичної апаратури".
[JPG]

22.09.16

Школа-семінар “Проблеми біоетики та фізики живого”

Для заочного/дистанційного обговорення теми "Чи корисна для вивчення медичної та біологічної фізики у медичному університеті спеціалізована газета для студентів і викладачів" апрошуються всі бажаючі. Адреса для листування - к. 511 кафедри мед. біофізики НМУ імені О.О. Богомольця. Email - biophysics@bsmu.edu.ua
[JPG]

03.09.16

Підготовка до майбутніх засідань школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого” починається з... театру

14 червня 2016 року, м. Київ, театр ім. Л. Українки: студентам-медикам та викладачам НМУ ім. О. О. Богомольця було необхідно побачити виставу "Скажена кров" і відповісти на деякі запитання
[JPG]

16.06.16

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

10 червня 2016 року відбулося чергове засідання школи-семінару. Тема: "Чому аналіз лікарської та наукової діяльності святителя Луки є актуальним для сучасних лікарів, студентів-медиків та викладачів НМУ імені О.О. Богомольця?"
http://www.snt-nmu.kiev.ua/main_news_files/Luka.jpg

14.06.16

Круглий стіл "Громадське здоров'я та глобальна біоетика у соціальному контексті"

У рамках XVI Міжнародних Сахаровських читань (РБ, м. Мінськ, 19.05-20-05.2016) протягом 2 днів було проведено круглий стіл "Громадське здоров'я та глобальна біоетика у соціальному контексті". Від НМУ імені О. О. Богомольця на конференції була представлена доповідь "Сучасні виклики для розвитку біоетичної експертизи" (доц. Єгоренков А.І., проф. Черенько Т.М.). Доповідь зробив керівник факультативної школи-семінару "Проблеми біоетики та фізики живого, доц. Єгоренков А. І.
[JPG]

24.05.16

Чергове (64) відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

24 квітня 2016 року відбудеться чергове засідання школи-семінару. Тема: "Модус етики науки в художніх образах видатного українського поета Ліни Костенко".
[PDF]

26.04.16

Чергове (63) відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

28 лютого відбулося чергове засідання школи-семінару. Тема: "Черепно-мозкові травми: від фізичних механізмів до патогенетичної корекції".
[JPG]

16.03.16

Чергове (62) відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

28 лютого відбулося чергове засідання школи-семінару. Тема: "Медична практика М.А. Булгакова у м. Києві".
[JPG]
Фотоальбом
29.02.16 Детальніше »»»

Чергове (61) відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

20 лютого відбулося чергове засідання школи-семінару. Тема: "Доктор Булгаков" - дослідження київського лікаря та історика медицини Ю. Г. Віленського.
Фотозвіт
Фотоальбом
22.02.16 Детальніше »»»

Чергове (60) відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

20 січня 2016 року відбулося чергове засідання школи-семінару. Тема: "Пошук людського в людині - версія В.Висоцького".
Фотозвіт/Фотоотчёт/Photoreport

24.01.16

Чергове (59) відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

30 грудня 2015 року відбудеться чергове засідання школи-семінару. Тема: «Методологічні і біоетичні аспекти використання методів мета-аналізу в медичних дослідженнях"
Запрошення/Приглашение/Invitation

28.12.15

Чергове (58) відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

16 грудня 2015 року відбулося чергове засідання школи-семінару. Тема: «Що таке "нормальна" людина? Біомедичні та художні засоби аналізу проблеми - від нейрофізіології до біоетики"
Фотозвіт/Фотоотчёт/Photoreport

20.12.15

Чергове (57) відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

15 листопада 2015 року відбулося чергове засідання школи-семінару. Тема: «Що таке "життя"? З точки зору науки та релігії"
Фотозвіт/Фотоотчёт/Photoreport

18.11.15

Чергове (55) відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

4 листопада 2015 року відбудеться чергове засідання школи-семінару «Наночастинки як фактор забруднення навколишнього середовища (від фізичних механізмів до фізіологічних наслідків)"
Запрошення/Приглашение/Invitation

10.10.15

Виїзне засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

23 жовтня 2015 року відбулося виїзне засідання школи-семінару у роботі VII Міжнародного симпозіуму з біоетики "Виклики інформаційного суспільства: від біоетики до нооетики" у НМАПО ім. П.Л. Шупика, м. Київ.
Фотозвіт/Фотоотчёт/Photoreport

27.10.15

Чергове (54) відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

7 жовтня 2015 року відбулося чергове засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізики живого». Тема: "Сучасні фізичні методи у кардіодіагностиці"
Фотозвіт/Фотоотчёт/Photoreport

08.10.15

Чергове (53) відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

27 вересня 2015 року відбулося чергове (№53) засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізики живого». Тема: "Формування етичних поглядів людини: від нейронаук до художніх творів"
Фотозвіт/Фотоотчёт/Photoreport

29.09.15

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

17 червня 2015 року відбулося чергове (№52) засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізики живого». Тема: "Український лікар І.І.Пантюхов (1836-1911рр.) та його дослідження у галузі медичної статистики, санітарної та земської медицини, антропології, етнопсихології (включаючи м.Київ)."
Фотозвіт/Фотоотчёт/Photoreport

23.06.15

Чергове (51) відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

7 червня 2015 року відбулося чергове (№51) засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізики живого». Тема: "Лікар в сучасному суспільстві - "Лука Кримський. Я полюбив страждання" (перегляд фільму)"
Фотозвіт/Фотоотчёт/Photoreport

08.06.15

Чергове (50) відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

21 травня 2015 року відбулося чергове засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізики живого». Тема: "Від математичної моделі до навчального процесу (на прикладі моделювання імунної реакції)".
Фотозвіт/Фотоотчёт/Photo

25.05.15

Школа-семінар “Проблеми біоетики та фізики живого”

Доповідь у рамках роботи міжнародної конференції НМУ, що присвячена Всесвітньому Дню Здоров'я 2015 р. Презентація проекту засідання школи семінару у 2015 р. Тема доповіді: "Навчальний аналіз творів наукової фантастики, як універсальний засіб надання студентам навичок із системного аналізу колізій у біомедицині".
Фотозвіт/Фотоотчёт/Photoreport

23.04.15

Стендове засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

У квітні 2015го року, у рамках школи-семінару "Проблеми біоетики та фізики живого" було представлено стенди, присвячені злочинним "медичним" експериментам у концтаборах нацистської Німеччини. "Знати, щоб запобігти" - саме така головна теза даного семінару. Зі стендами можна ознайомитися на 5ому поверсі фізико-хімічного корпусу, кафедра медичної фізики.
Фотозвіт/Фотоотчёт/Photo

28.04.15

Чергове (№49) відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

11 березня 2015 року відбудеться чергове (№49) засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізики живого». Тема: "Методологія біомедичних досліджень: від біостатистики до біоетики, або як "за деревами побачити ліс"". Семінар відбудеться у лекційній аудиторії стоматологічного корпусу НМУ. Початок о 16:20
Фотозвіт/Фотоотчёт/Photoreport

12.03.15

Чергове (№48) відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

22 лютого 2015 року відбулося чергове (№48) засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізики живого». Тема: "Синтез наукового та духовного пошуку проф. медицини В.Ф. Войно-Ясенецького на прикладі концепції кардіоцентризму. Біомедичні та біоетичні аспекти".
Фотозвіт/Фотоотчёт/Photoreport

12.03.15

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

11 лютого 2015 року відбулося чергове засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізики живого». Тема: "Комп'ютерна електрокардіографія - від ідей академіка М.М.Амосова до сучасних методів аналізу". Семінар відбувся у лекційній аудиторії стоматологічного корпусу НМУ.
ЗВІТ

15.02.15

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

23 грудня 2014 року відбудеться чергове засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізики живого». Тема: "У пошуках "сенсу життя". Біомедичні та художні засоби аналізу проблеми від епігенетики до біоетики“. Семінар відбудеться у приміщенні Національного театру ім. Л. Українки, сцена "Під дахом". Вхід за "Запрошеннями".
JPG Звіт Фото

06.12.14

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

26 листопада 2014 року відбудеться чергове засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізики живого». Тема: "Записки майбутнього від академіка М.М. Амосова, або питання для сучасної епохи"
[JPG]

19.11.14

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

12 листопада 2014 року відбудеться чергове засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізики живого». Тема: "Електроміографія як фізичний метод для сучасних медичних досліджень"
[JPG] [Фотоотчет]

08.11.14

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого” 02 жовтня 2014 року відбудеться чергове засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізики живого». Тема: "Біоактивна кераміка - від біофізичної концепції до застосування у сучасній стоматології"
[JPG]

19.10.14

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

11 червня 2014 року відбудеться чергове засідання школи-семінару «Лікар в сучасному суспільстві "Лука Кримський. Я полюбив страждання" документальний фільм, Україна, 2013р.»
[PDF]

04.06.14

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

03 червня 2014 року відбудеться чергове засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізики живого». Тема: "Біоакустика для сучасної медицини"
[Постер] [Фотозвіт]

22.05.14

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

21 травня 2014 року відбудеться чергове засідання школи-семінару «Методи народної медицини як об'єкт наукового дослідження: з медичного досвіду В.Ф. Войно-Ясенецького (методологічні та біоетичні аспекти)»
[PDF] [Фотозвіт]

15.05.14

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

23 квітня 2014 року відбудеться чергове засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізики живого». Тема: Зв'язок епох: Ретроспективний біоетичний та методологічний аналіз дисертаційного дослідження "Регіональна анестезія" (1915р.) В.Ф. Ясенецького-Войно.
[PDF]

10.04.14

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

26 березня 2014 року відбудеться чергове засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізики живого». Тема: "Відеолекторій“
[JPG] [PROGRAM] [Photo]

20.03.14

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

Семінар відбудеться в рамках роботи Секції «Сучасна медицина та Церква» VI Міжнародних Покровських Читань, присвячених 1025 літтю Хрещення Київської Русі .
[PDF]

09.10.13

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

18 жовтня 2013 року відбудеться чергове засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізики живого». Тема: Біоетичне “розслідування”- Справа №… “ Лікар та письменник М.А. Булгаков як футуролог та біоетик: історія однієї медичної технології (наукові, етичні та релігійні аспекти) “
[PDF]

21.09.13

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

29 травня 2013 року відбулося чергове засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізики живого». Тема: Тема ( I ): Нанотехнології для медицини та фармакології: проблема оцінювання співвідношення “ризик / користь”
[PDF]

19.05.13

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

12 квітня 2013 року відбулося чергове засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізики живого». Тема: «Лікар та вчений як джерело моральності для сучасного суспільства: фанатазія чи необхідність»
[PDF]

09.04.13

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

25 січня 2013 року відбулося чергове засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізики живого». Тема: "Моральні пошуки Володимира Висоцького в поезії та житті або що таке «роздвоєність душі» людини (психологічні, біомедичні та біоетичні аспекти)"
[PDF]

09.01.13

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

11 грудня 2012 року відбулося чергове засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізики живого». Тема: "Негативний вплив феномену деструктивних культів та тоталітарних сект на сучасну медицину та освіту або деякі особливості "кінця світу" зразка 2012 року"
[PDF]

10.12.12

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

5 грудня 2012 року відбулося чергове засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізики живого». Тема: "Логотерапія для лікарів та їх пацієнтів або навіщо сучасної людині “сенс життя” ?"
[PDF] [PDF] [PDF]

30.11.12

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

31 жовтня 2012 року відбулося чергове засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізики живого». Тема: «Кровозамінники: Сучасне значення історії з “Блакитною кров’ю” (біомедичні, юридичні та етичні аспекти)»
[PDF] [PDF] [PDF]

18.10.12

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

8 квітня 2012 року відбулося чергове засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізики живого». Тема: «Кодекс честі» Володимира Висоцького: від поезії до медицини»
[PDF]

12.04.12

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

5 березня 2012 року відбулося чергове засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізики живого». Тема: «Негативний вплив окультизму та псевдонауки на сучасну медицину та освіту»
[PDF]

28.02.12

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

26 грудня 2011 року відбулося чергове засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізики живого». Тема: «Біоетика для людства в творах Ф.М.Достоєвського або «Сон смішної людини» для лікарів»
[PDF] [PDF] [PDF]

19.12.11

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

6 грудня 2011 року відбулося чергове засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізики живого». Тема: «Проблема збереження етичних цінностей у сучасній медицині - духовний досвід митрополита Сурожського Антонія»
[PDF]

06.11.11

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

30 березня 2011 р. відбулося чергове засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізики живого». Тема: «Для чого українському лікарю медичне право?»
[PDF]

19.03.11

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

2 березня 2011 р. відбулося чергове засідання школи-семінару «Проблеми біоетики тафізики живого». Тема: «Cвятитель Лука (проф. В.Ф.Войно-Ясенецький) – значення духовної та наукової спадщини для сучасної біоетики»
[PDF]

27.02.11

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

15 грудня 2010 року відбулося чергове засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізики живого». Тема: «Наркоманія як втеча від реальності життя»
[PDF]

09.01.13

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

11 листопада 2010 року відбулося чергове засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізики живого». Тема: «Етичний кодекс лікаря України: шлях від реальності до ідеалу»
[PDF]

09.01.13

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

22 вереснея 2010 року відбулося чергове засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізики живого». Тема: «Біотехнологічні ризики для соціуму»
[PDF]

09.01.13

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

27 квітня 2010 р. відбулося чергове засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізики живого». Тема: "Нацистська "медицина"- хроніка "наукового" злочину"
[PDF]

05.04.10

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

2-3 березня 2010 р. відбулося чергове засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізики живого». Тема: «Архієпископ Лука (проф. В.Ф Войно-Ясенецький) – Лікар, Дослідник, Священик, Особистість»
[PDF]

07.02.10

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

8-9 грудня 2009 р. відбулося чергове засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізики живого». Тема: «Біоетичний контекст роману «Майстер і Маргарита» (М.Булгаков)»
[PDF]

22.11.09

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

26 травня 2009 р. відбулося чергове засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізики живого». Тема: «Біоетика у психіатрії»
[PDF]
Фотоальбом
06.06.09

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

26 травня 2009 року відбулося чергове засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізики живого». Тема: «Біоетика у психіатрії: «… над гніздом зозулі…» - Політ нормальний!»
[PDF]

09.01.13

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

19 березня 2009 р. відбулося чергове засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізики живого». Тема: «Біоетика – від Нюрнберзького кодексу (1947 р.) до сучасності»

24.03.09 Детальніше »»»

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

25 грудня 2008 р. відбулося чергове засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізики живого». Тема: “Що необхідно знати сучасному лікарю про деструктивні культи та секти?”

20.12.08 Детальніше »»»

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

4 лютого 2008 р. відбулося чергове засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізики живого». Тема: “Феномен смерті: медичні, біоетичні та духовні аспекти”
PPT

20.01.08 Детальніше »»»

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

28 листопада 2007 року відбулося чергове засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізики живого». Тема: «Генетично-модифіковані організми: проблеми біобезпеки»
[PDF]

09.01.13

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

25 жовтня 2007 року відбулося чергове засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізики живого». Тема: «Медицина та антинаукові тенденції в сучасному суспільстві (методологічні, біотичні та богословські аспекти)»
[PDF]

09.01.13

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

01 лютого2007 року відбулося чергове засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізики живого». Тема: «Синдром геномної нестабільності у віддалениий після-чорнобильський період (біомедичні і соціально-економічні аспекти»
[PDF]

09.01.13

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

17 грудня 2007 р. відбулось чергове засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізики живого», присвячене сучасним репродуктивним технологіям в медицині.
[PPT] [PPT]

11.01.08 Детальніше »»»

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

04 грудня 2006 року відбулося чергове засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізики живого». Тема: «Біоетичний «код» романа «Собаче серце» М.А. Булгакова»
[PDF]

09.01.13

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

23 листопала 2006 року відбулося чергове засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізики живого». Тема: «Этичні проблеми «зцілення» у християнській традиції»
[PDF]

09.01.13

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

20 жовтня 2006 року відбулося чергове засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізики живого». Тема: «Сучасні екологічні та соціальні наслідки для Беларусі від аварії на ЧАЕС»
[PDF]

09.01.13

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

21 вересня 2005 року відбулося чергове засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізики живого». Тема: «Християнська етика та медицина»
[PDF]

09.01.13

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

22 квітня 2005 року відбулося чергове засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізики живого». Тема: «Наукові репродуктивні технології а аспекті «пост людського» майбутнього»
[PDF]

09.01.13

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

07 квітня 2004 року відбулося чергове засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізики живого». Тема: «В рамках 3-го Міжнародного Симпозіуму з біоетики «Глобальна біоетика: сучасні виміри, проблеми, рішення»»
[PDF]

09.01.13

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

11 грудня 2003 року відбулося чергове засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізики живого». Тема: «Трансгуманізм: філософське осмислення антропологічних наслідків розвитку сучасних біомедичних технологій»
[PDF]

09.01.13

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

01 жовтня 2003 року відбулося чергове засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізики живого». Тема: «Комп’ютерні біотехнології: нові підходи до проблем індикації та екомоніторингу (наукові та біотичні аспекти)»
[PDF]

09.01.13

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

12 березня 2003 року відбулося чергове засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізики живого». Тема: «Що таке фотобіомодуляція або як червоне світло діє на організм людини? (фізичні та біотичні аспекти)»
[PDF]

09.01.13
© Рада СНТ імені О.А. Киселя, 2010 | Оптимізація та дизайн: Кривопустов Микола