Оголошення

Шановні колеги!

 

Вітаємо вас на сайті Студентського наукового товариства імені О.А.Киселя. Запрошуємо до активної співпраці, участі в науковому та громадському житті університету.

 

З повагою, Рада товариства 


English-speaking club
 

 

Бажаєш вільно володіти англійською? Прагнеш відкрити скарбницю світових наукових медичних публікацій та бути в курсі останніх досягнень в галузях медицини? Якщо так – English-speaking club саме для тебе!
Членство в Клубі допоможе тобі покращити розмовні навички та поповнити лексику необхідною медичною термінологією, що так потрібна для сучасного студента-медика, адже будь-які програми обміну та світова медична література вимагають високого рівня знань англійської мови. Крім того, Клуб – це чудове місце для знайомства з новими людьми, з культурами різних народів, для обміну думками та ідеями, а також для відпочинку.
Закликаємо всіх, хто ще не встиг до нас приєднатися: Приходьте на засідання, приєднуйтеся до нас!

ESC Вконтакте


 

 

З метою забезпечення на належному рівні вивчення іноземних мов, формування умов для розкриття творчого потенціалу студентів, стимулювання їх до активної участі у науковому та громадському житті по НМУ діє наказ від 23.12.2011 р. №600 "Про Медико-лінгвістичний клуб "English-speaking club" Студентського наукового товариства імені О.А.Киселя", яким регулюється діяльність Клубу.

 

 

 

© Рада СНТ імені О.А. Киселя, 2010 | Оптимізація та дизайн: Кривопустов Микола