УСТІНОВ СТАНІСЛАВ ІГОРОВИЧ

Народився 02 березня 1993 р. в м. Дніпропетровську у родині службовців.

Факультет: медичний факультет №1, 5 курс, 17 група. 2000-2010 році навчався у спеціалізованій школі №155 з поглибленим вивченням англійської мови м. Києва.

З 2010 р. навчається в Національному медичному університеті імені
О.О. Богомольця на контрактних умовах. Середній бал – 4,6

Бере активну участь у науковому житті університету, займається на гуртках кафедри внутрішньої медицини № 3, радіаційної медицини, неврології, патофізіо­логії, фармакології та кафедри іноземних мов. Член медико-лінгвістичного клубу “English speaking club”. Співзасновник “Клубу наукового кіно”

Тематика наукової роботи:

•      Ураження бронхолегеневої системи у ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

•      Біоміметичні тканини на чіпах для вивчення дії ліків

•      Особливості впливу іонізуючого випромінювання на перебіг артеріальної гіпертензії.

Автор 9 друкованих робіт.

Староста академічної групи. Староста гуртка внутрішньої медицини № 3. З 2011 року є членом Студентського наукового товариства імені О.А. Киселя. У 2012 в.о. голови відділення терапевтичних дисциплін Ради СНТ. Голова Ради СНТ з 2013р. Розробник офіційного сайту науково-практичного рецензованого видання «Український науково-медичний молодіжний журнал». Координатор з інформаційно-технічного забезпечення СНТ (Сайти СНТ, Конференцій та Українського науково-медичного молодіжного журналу). Член редакційної ради Українського науково-медичного молодіжного журналу.

Бере участь в організації наукових форумі, які проводить СНТ. Секретар секції “Терапевтичні дисципліни” Міжнародної науково-практичної конференції, присвяченої Всесвітньому дню здоров’я (2013), секції “Внутрішня медицина” ІV (66) Міжнародного науково-практичного конгресу студентів та молодих вчених ”Актуальні проблеми сучасної медицини” (2012), секції “Внутрішня медицина” V (67) (2013), VІ (68) (2014).