Оголошення

Шановні колеги!

 

Вітаємо вас на сайті Студентського наукового товариства імені О.А.Киселя. Запрошуємо до активної співпраці, участі в науковому та громадському житті університету.

 

З повагою, Рада товариства 


Новини
СЬОГОДНІ

Школа-семінар “Проблеми біоетики та фізики живого”

Для заочного/дистанційного обговорення теми "Чи корисна для вивчення медичної та біологічної фізики у медичному університеті спеціалізована газета для студентів і викладачів" апрошуються всі бажаючі. Адреса для листування - к. 511 кафедри мед. біофізики НМУ імені О.О. Богомольця. Email - biophysics@bsmu.edu.ua
[JPG]

03.09.16
ЗАХОДИ, ЩО ВІДБУЛИСЯ

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

20 вересня 2016 року відбулося чергове засідання школи-семінару. Тема "Фізико-технічні, біомедичні та етичні аспекти створення сучасної медичної апаратури".
[JPG]

22.09.16

Підготовка до майбутніх засідань школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого” починається з... театру

14 червня 2016 року, м. Київ, театр ім. Л. Українки: студентам-медикам та викладачам НМУ ім. О. О. Богомольця було необхідно побачити виставу "Скажена кров" і відповісти на деякі запитання
[JPG]

16.06.16

МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ

Увага! Відкрилася реєстрація на «МІЖНАРОДНУ КОНФЕРЕНЦІЮ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ», яка відбуватиметься 28-29 жовтня 2016 року на базі НМУ імені О.О. Богомольця, м. Київ. Чудовий шанс представити результати своїх досліджень науковій спільноті, відвідати лекції відомих лікарів та провідних вчених і взяти участь у захоплюючих майстер класах!!! А також весело провести час завдяки насиченій культурній програмі! 30 жовтня Вас чекає дивовижний тур до центру культури та історії - парку "Київська Русь". Деталі та реєстрація на сайті aymsconf.com Стежте за новинами! Більше інформації вже зовсім скоро!

13.06.16

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

10 червня 2016 року відбулося чергове засідання школи-семінару. Тема: "Чому аналіз лікарської та наукової діяльності святителя Луки є актуальним для сучасних лікарів, студентів-медиків та викладачів НМУ імені О.О. Богомольця?"
http://www.snt-nmu.kiev.ua/main_news_files/Luka.jpg

14.06.16

[Архів усіх подій за останні роки]

© Рада СНТ імені О.А. Киселя, 2010 | Оптимізація та дизайн: Кривопустов Микола