Оголошення

Шановні колеги!

 

Вітаємо вас на сайті Студентського наукового товариства імені О.А.Киселя. Запрошуємо до активної співпраці, участі в науковому та громадському житті університету.

 

З повагою, Рада товариства 


Новини
СЬОГОДНІ

Конкурс на здобуття премій для студентів за 2015-2016 навчальний рік

На конкурс подаються науково-дослідні роботи, а таож серії опублікованих робіт з єдиної тематики, відриття та винаходи. Термін подання доументів до 23 травня 2016 року. Документи подаються в науково-дослідну частину ректорату.
Додаток

11.05.16
ЗАХОДИ, ЩО ВІДБУЛИСЯ

«YouthNanoBioTech-2016. Молодіжний форум з нанобіотехнологій»

Увага! Реєстрація на конференцію продовжена! Запрошуємо викладачів вузів, магістрантів, аспірантів, докторантів, вчених-медиків та фармацевтів, практичних лікарів, студентів взяти участь у науково-практичних заходах, що відбудуться 25-26 травня 2016 року у м. Києві на базі Національного медичного університету імені О. О. Богомольця.
[PDF]
(Реєстраційна форма - закрита)

02.04.16 Детальніше »»»

Міжнародний симпозіум по реконструкції нервів, неврології та реабілітації

19-21 травня 2016 року базі Національного медичного університету імені О.О.Богомольця відбудеться I Міжнародний симпозіум по рекунструкції нервів, неврології та реабілітації. Запрошуємо студентів, молодих вчених і лікарів, які цікавляться експериментальною регенеративною медициною, неврологією, нейрохірургією, мікрохірургією та реабілітологією приєднатися до міждисциплінарної дискусії. Реєстрація та більше інформації на сайті
nrsi.kiev.ua
[PDF]

10.03.16

Круглий стіл "Громадське здоров'я та глобальна біоетика у соціальному контексті"

У рамках XVI Міжнародних Сахаровських читань (РБ, м. Мінськ, 19.05-20-05.2016) протягом 2 днів було проведено круглий стіл "Громадське здоров'я та глобальна біоетика у соціальному контексті". Від НМУ імені О. О. Богомольця на конференції була представлена доповідь "Сучасні виклики для розвитку біоетичної експертизи" (доц. Єгоренков А.І., проф. Черенько Т.М.). Доповідь зробив керівник факультативної школи-семінару "Проблеми біоетики та фізики живого, доц. Єгоренков А. І.
[JPG]

24.05.16

Чергове відкрите засідання школи-семінару “Проблеми біоетики та фізики живого”

24 квітня 2016 року відбудеться чергове засідання школи-семінару. Тема: "Біомедичний та біоетичний контекст твору "Морфій" М. А. Булгакова".
[PDF]

15.05.16

[Архів усіх подій за останні роки]

© Рада СНТ імені О.А. Киселя, 2010 | Оптимізація та дизайн: Кривопустов Микола