Объявление

Уважаемые коллеги!

 

Приветствуем вас на сайте Студенческого научного общества имени А.А.Киселя. Приглашаем к активному сотрудничеству, участию в научной и общественной жизни университета.

 

С уважением, Совет общества
 

Новости
МЕРОПРИЯТИЯ, КОТОРЫЕ СОСТОЯЛИСЬ

Очередное открытое заседание школы-семинара “Проблемы биоэтики и физики живого”

22 жовтня 2016 року відбулося чергове засідання школи-семінару. Тема "Професор Косоногов Й. Й. - він навчав фізиці студента-медика М. А. Булгакова".
[PDF]

22.10.16

Очередное открытое заседание школы-семинара “Проблемы биоэтики и физики живого”

07 жовтня 2016 року відбулося чергове засідання школи-семінару. Тема "Використання моделей "штучного інтелекту" та теплового випромінювання людини для сучасних діагностичних методів".
[PDF]

15.10.16

Участь комісії з питань етики при НМУ імені О. О. Богомольця у роботі VI Національного Конгресу з біоетики (27-30.09.2016 р, м. Київ

Участь у роботі подібних конференцій є необхідною умовою розвитку біоетичної експертизи, можливість спілкування з провідними фахівцями у галузі біоетики, а також персектива залучення видатних вчених-медиків України до обговорення актуальних етичних питань біоетики для дослідників, студентів та викладачів, учасників СНТ ім. О. А. Киселя НМУ імені О.О. Богомольця. Від Комісії з питань етики при медичному університеті імені О. О. Богомольця надано доповідь про методологічні засади та перспективи розвитку біоетичної експертизи дисертаційних досліджень (доц. Єгоренков А. І.).
[JPG]

01.10.16

Очередное открытое заседание школы-семинара “Проблемы биоэтики и физики живого”

20 вересня 2016 року відбулося чергове засідання школи-семінару. Тема "Фізико-технічні, біомедичні та етичні аспекти створення сучасної медичної апаратури".
[JPG]

22.09.16

[Архив всех событий за последние годы]

© Совет СНО имени А.А. Киселя, 2010 | Оптимізація та дизайн: Кривопустов Николай